آیا شما هم حاضرید برای این پلاک‌ها میلیاردها تومان هزینه کنید؟

همان‌طور که می‌دانیم، پلاک شناسنامه‌ی خودرو است و کم‌تر کسی پیدا می‌شود که در طول روز برای چیدمان اعداد و حروف آن‌ اهمیتی قائل ‌شود. این در حالی است که این چیدمان، برای عده‌ای چنان ارزشمند است که حاضرند برای آن بهای گزافی بپردازند، گاها ارزشی قیمتی این پلاک‌ها از قیمت یک سوپراسپرت نیز گران تر است. شاید به جرات تنها کاربرد مفید پلاک رند را برای پلیس‌ راهنمایی رانندگی دانست که در صورت تخلف راننده، به زحمت کمی برای جریمه کردن نیاز است!

سال‌ها پیش، بازار شماره‌ تماس‌های رند بسیار داغ شده بود، طولی نکشید که با جا افتادن گوشی‌های هوشمند، این هیجان کم‌رنگ شد. دلیل آن هم واضح بود؛ چراکه برای تماس با نزدیک‌ترین عضو خانواده یا دوست خود، اطلاعات زیادی بر روی تلفن‌ همراه ذخیره شده است و نیازی به حفظ شماره‌های راحت و سخت نیست و دیگر الگوی ویژه با ریتم منحصر‌به‌فرد برای شماره تلفن‌، بجز احساسی متفاوتی برای دارنده، کاربرد دیگری ندارد؛ همین امر در مورد پلاک‌های خودرو صادق است. در میان ما، عده‌ای هستند که برای به دست آوردن چنین احساسی، حاضرند میلیاردها تومان هزینه کنند!

به همین دلیل، امروز می‌خواهیم با ۵ عدد از گران‌ قیمت‌ترین پلاک‌های انگلیس آشنا شویم که صاحبین آن، برای جلب توجه امروز شما هزینه‌ی گزافی را متحمل شدند! پس با دنبال کردن این مطلب، آن‌ها را ناامید نکنید!

مطالب مشابه

Comments (6)

خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب کاربردی

پاسخ

سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث
ایجاد انگیزه براتون بشه

پاسخ

    سلام ممنون لطف دارید

    پاسخ

سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم
و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون
بشه

پاسخ

سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

پاسخ

سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

پاسخ
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی